Про забезпечення рівного доступу кандидатів та забезпечення прозорої кадрової політики при доборі директора комунального закладу Сквирської районної ради Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

від 01 грудня 2017 року                                                                                                     № 132

 

 

 

Про забезпечення рівного доступу кандидатів

та забезпечення прозорої кадрової політики

при доборі директора комунального закладу

Сквирської районної ради „Сквирський

районний інклюзивно-ресурсний центр”

 

 

Відповідно до  п. 1.2 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням сесії Сквирської районної ради від 25.06.2014 № 06/03-30-06, з метою забезпечення рівного доступу кандидатів та прозорої кадрової політики при доборі кандидатури на посаду  директора комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр”,  керуючись ч. 7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Опублікувати на фан сайті Сквирської районної ради та надіслати в районну газету «Вісник Сквирщини» інформаційне повідомлення наступного змісту:

З метою забезпечення рівного доступу кандидатів та прозорої кадрової політики при доборі кандидатури на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр” Сквирська районна рада приймає відповідні пропозиції.

Ініціатором подання пропозицій щодо кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр” можуть бути: 

- Сквирська районна організація профспілки працівників освіти і науки;

- постійні депутатські комісії Сквирської районної ради;

- Сквирська районна державна адміністрація; 

-  громадяни України.

2. Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

2. Перелік документів, які мають бути подані ініціатором або кандидатом на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр”:

- звернення ініціатора з пропозицією кандидатури на посаду директора;   

-  заява на ім’я голови Сквирської районної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду директора комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський районний інклюзивно-ресурсний центр”;

 - згода на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”;

- копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера кандидата; 

- копія документа про освіту;

- особова картка працівника (типова форма № П-2) з автобіографією;

- одна фотокартка розміром 4x6 см;   

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

 - мотиваційний лист довільної форми.

Кандидат може надати інші документи, які, на його думку, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Термін подачі документів: до 19 грудня 2017 року.

Прийом документів здійснює Сквирська районна рада за адресою: вул. Богачевського, 28, м. Сквира, каб. 6. Контактні телефони: /04568/ 5-58-39, 5-13-93.

 

 

 

 

 

Голова ради                                          В.В.Гриша