Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Оголошення про проведення конкурсу

з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення вартості майна – нежитлового приміщення (в тому числі підвал)

за адресою м. Сквира, Площа Героїв Небесної Сотні, буд.15

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ’ЄКТ ОЦІНКИ:

 

Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення (в тому числі підвальне) загальною площею 723,9 м.кв.

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки:  Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

Місцезнаходження об’єкта оцінки:  площа Героїв Небесної Сотні, буд.15,  м. Сквира, Сквирський район, Київська область, 09000

Об’єкт являється пам’яткою архітектури місцевого значення

Мета проведення оцінки: визначення ринкової  вартості об’єкта з метою продажу на аукціоні.

Телефон замовника конкурсу: (04568)5-13-00 .

Електронна адреса замовника конкурсу: 03054829@ukr.net

 

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням сесії Сквирської районної ради від 27 липня 2017 року №09-16-07 (далі – Положення).

 

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – комунальна установа Сквирської районної ради Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району (09000, Київська область, м. Сквира,                  вул. Богачевського, буд.42).

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі викладені в п.8 Положення

Перелік підтвердних документів які подаються на розгляд комісії учасником

  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  • копії сертифікатів оцінювачів виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;
  • витяг з Державного реєстру оцінювачів;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, земельних ділянок).

         До підтвердних документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента разом з підтвердними документами подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, а також терміну їх виконання.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

 

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в районній  газеті «Вісник Сквирщини».

 

Кінцевий термін подання документів – Конкурсну документацію слід подавати до Відділу за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

 

Контактний телефон (04568) 5-13-00

 

Конкурс відбудеться 31 жовтня 2017 року  о 10.00год. у приміщенні Сквирської районної ради за адресою (09000, Київська область, м. Сквира, вул. Богачевського, буд. 28, третій поверх, малий зал)