Оголошення

Розглядатиметься звіт голови Сквирської районної ради

У грудні  2016 року відповідно до п. 17 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно з планом роботи Сквирської районної ради, разом з іншими питаннями порядку денного буде розглянуто звіт голови Сквирської районної ради про свою діяльність.

Письмові й усні пропозиції та зауваження просимо вносити за телефонами 5-58-39,   5-27-09 або на електронну адресу skvirarayrada@ukr.net.

 

 

 

 

 

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

 

від 29 листопада 2016 року                      № 222

 

 

Про забезпечення рівного доступу кандидатів

та забезпечення прозорої кадрової політики

при доборі головного лікаря комунального закладу

Сквирської районної ради „Сквирський центр

первинної медико-санітарної допомоги”

 

Відповідно до  п. 1.2 Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням сесії Сквирської районної ради від 25.06.2014 № 06/03-30-06, з метою забезпечення рівного доступу кандидатів та прозорої кадрової політики при доборі кандидатури головного лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги”,  керуючись ч. 7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Опублікувати на офіційному сайті Сквирської районної ради та надіслати в районну газету «Вісник Сквирщини» інформаційне повідомлення наступного змісту:

З метою забезпечення рівного доступу кандидатів та прозорої кадрової політики при доборі кандидатури головного лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” Сквирська районна рада приймає відповідні пропозиції.

Ініціатором подання пропозицій щодо кандидатів на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” можуть бути: 

- Сквирська районна організація профспілки працівників охорони здоров’я;

- постійні депутатські комісії Сквирської районної ради;

- Сквирська районна державна адміністрація; 

-  громадяни України.

2. Перелік документів, які мають бути подані ініціатором або кандидатом на посаду головного  лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги”:

- звернення ініціатора з пропозицією кандидатури на посаду головного лікаря;   

-  заява на ім’я голови Сквирської районної ради про розгляд відповідної особи як кандидата на посаду головного лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги”;

 - згода на обробку персональних даних, підписана кандидатом;                                     

- фотокартка кандидата (4x6);   

- особовий листок по обліку кадрів кандидата;

- копія диплому про вищу освіту кандидата; 

- копія паспорта та ідентифікаційного номера кандидата; 

-  декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік кандидата;

- програма розвитку Сквирського центру первинної медико-санітарної допомоги, пропонована кандидатом;

- інші документи відповідно до єдиних кваліфікаційних вимог для керівників закладів охорони здоров’я, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 29.03.2002 № 117.

Термін подачі документів до 14 грудня 2016 року.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                    В.В.Гриша