11 жовтня відбулись засідання постійних депутатських комісій

11 жовтня  2018 року у малому залі засідань Сквирської районної ради відбулось  засідання постійної депутатської комісії  з питань регламенту, законності і правопорядку, яке провів голова комісії  Деркач С.Б.   На засідання були запрошені  голова Сквирської районної ради Гриша В.В., його заступник Грищенко О.Г., перший заступник голови райдержадміністрації Славінська О.В., керуючий справами, начальник організаційного відділу районної ради Лупул С.П., завідувач юридичного сектору районної ради Івашкевич О.В., начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району Гашенко О.А., кандидати в присяжні.

На  засіданні комісії обговорювались питання: про затвердження списку присяжних Сквирського районного суду, про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Сквирської районної ради та про розгляд заяви  голови Сквирської районної ради Гриши В.В.

Після засідання постійної депутатської комісії  з питань регламенту, законності і правопорядку відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань регламенту, законності і правопорядку та з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, яке провели голови відповідних  депутатських комісій Деркач С.Б. та Поступаленко Ю.О. На засідання були запрошені: головний лікар комунального закладу Сквирської районної ради  «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» Колесник-Гавронська Н.В., завідувач Сквирської ЦРА №25 Гончаров М.Ф., керівники структурних підрозділів та управлінь Сквирської райдержадміністрації та мешканці будинку, що знаходиться за адресою: вул. Соборна, 38, м. Сквира. Комісії розглянули  такі питання: про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 № 02-21-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2018 рік”, про затвердження передавального акта з реорганізації комунального закладу Сквирської районної ради «Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом його перетворення в комунальне некомерційне підприємство Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», про створення комунального некомерційного підприємства Сквирської районної ради «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та про захист порушеного права власності Сквирської районної ради.

            Питання про захист порушеного права власності не набрало більшості голосів.

Також сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, на якому депутати розглянули та рекомендували для розгляду на черговій сесії питання: про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району та про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.