Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

 

Про затвердження Програми  соціально-економічного  

та  культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік        

                                                               

Відповідно до Законів України "Про державне прогнозування та розроб­лення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту держав­ного бюджету", враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму  соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік (додається).                                                                                                

 2. Сквирській райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам, міськсільвиконкомам:      2.1. Забезпечити безумовне виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2018 рік.                                                                 

2.2. Вжити заходів щодо надолуження допущенного відставання у виконанні окремих показників розвитку відповідних галузей та сфер діяльності у 2017 році. 

2.3. Забезпечити проведення щоквартального аналізу виконання показників соціально-економічного та культурного розвитку району протягом 2018 року.                         

2.4. З метою здешевлення цін на продукти харчування продовжити практику проведення ярмаркових заходів з залученням широкого кола місцевих товаровиробників, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, суб'єктів господарювання сфери торгівлі та ресторанного господарства.

3. Сквирській райдержадміністрації:

3.1. На підставі ч.1 ст.73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до якої акти ради є обов’язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, з метою забезпечення стабільного стану перевезення пасажирів на всіх приміських маршрутах, забезпечити врахування рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року № 10-РК, які є обов’язковими до розгляду:

- здійснити перевірку чинних договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на наявність умов організації перевезень таких, як вартість перевезення пасажирів (тарифи) та порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів;

- за відсутності вищезазначених умов - ініціювати внесення відповідних змін до діючих договорів із перевізниками;

- при проведенні конкурсних відборів перевізників забезпечити врахування вартості їх послуг з наступним укладанням договорів, в яких передбачити вартість послуг та можливі умови їх змін;

- забезпечити перевезення пасажирів до сіл Великополовецьке, Руда, Безпечна, Кам’яна Гребля.

3.2.В зв’язку з запровадженням Державного стандарту України 3662:2015 „Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови” розробити комплекс заходів щодо адаптування товаровиробників молочної сировини в нових умовах:

- з цією метою  ініціювати перед Кабінетом Міністрів України запровадження Державних програм щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників молочної продукції, в яких передбачалося б фінансування створення міні-ферм та кооперативів та забезпечення їх реалізації на території Сквирського району;

- ініціювати внесення змін до нормативно-правових актів, які  спростили б  оформлення громадських пасовищ в межах та за межами населених пунктів сільських рад та сприяти їх оформленню в ГУ Держгеокадастру.

4. Рішення  разом з додатками опублікувати в районній газеті «Вісник Сквирщини».

5. Про хід виконання п.3 цього рішення Сквирській райдержадміністрації проінформувати районну раду до 30.04.2018 року.

6. Про хід виконання цього рішення заслухати на сесії районної ради в травні – червні 2018 року.

7.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну депутатську комісію  з  питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів та голову районної ради Гришу В.В.

 

 

Голова ради                                                 В.В. Гриша

 

м. Сквира

від_____________ 2018 року

№ _____________