Про внесення змін до Програми Сквирської районної ради відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Сквирським районом, здійснення представницьких та інших

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 Проект

 

Про внесення змін до Програми Сквирської районної ради відзначення державних та  професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Сквирським районом, здійснення  представницьких та інших заходів  на 2017-2021 роки.

 

Розглянувши проект змін до Програми Сквирської районної ради відзначення державних та  професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Сквирським районом, здійснення  представницьких та інших заходів  на 2017-2021 роки, яка затверджена рішенням сесії  районної ради  від 22.12.2016 №08-11-07, відповідно до Бюджетного кодексу України, на виконання Указу Президента України від 02.12.1995 року №1116/95 „Про впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, Указу Президента України від 17.12.1999 №1583/99 „Про додаткові заходи щодо впорядкування відзначення пам’ятних дат і ювілеїв”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

                                                                        В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити зміни до Програми Сквирської районної ради  відзначення державних та  професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Сквирським районом, здійснення  представницьких та інших заходів  на 2017-2021 роки   (додаються).

2. Проінформувати про зміни до Програми управління фінансів Сквирської райдержадміністрації та управління державної казначейської служби України у Сквирському районі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради  Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Голова ради                                        В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

________________ 2018 року

№ ___-22-07