несення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирського району на 2017-2020 роки Опубліковано 24.11.2017 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Про  внесення змін до Програми

національно-патріотичного виховання дітей та

молоді у Сквирського району на 2017-2020 роки

 

 

             Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирського району на 2017-2020 роки,  схвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 14.11.2017 року № 666, відповідно до Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Сквирського району на 2017-2020 роки згідно з додатком.

2. Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми з урахуванням змін.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                                         В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

___ грудня 2017 року

№ ___-21-07

 

 

Додаток 1

до рішення сесії Сквирської

районної ради від___________2017 року №______________

____________________ В.В Гриша

 

 

СХВАЛЕНО

Розпорядження голови районної

державної адміністрації

14 листопада 2017 року № 666

 

 

 

 

Зміни до Програми

Національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Сквирського району на 2017-2020 роки

 

 

1. У пункті 1 розділу І Програми "Паспорт Програми" слова "сектор молоді та спорту райдержадміністрації", "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації".

 

2. У розділі 6 Програми "Фінансове забезпечення Програми" слова "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації".

 

3. В додатку до програми слова "сектор молоді та спорту райдержадміністрації", "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації".

 

 

Виконуюча обов’язки керівника

апарату райдержадміністрації                           О.Ю. Хлєбік