Про внесення змін до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки Опубліковано 24.11.2017 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до Програми

фінансової підтримки безпеки дорожнього руху

в Сквирському районі на 2016-2018 роки

 

 

            Розглянувши зміни до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки, схвалені розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 17.11.2017 № 671, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», з метою виконання заходів програми «Нульова смертність на дорогах Київщини», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись п.16 ч.1  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки (додаються).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, районним установам та організаціям, виконкомам міської та сільських рад забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачати кошти на виконання заходів Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                         В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

______________  2017 року

№____________

 Зміни до Програми