Про затвердження Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2017 рік в Сквирському районі

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 Про затвердження Програми з організації 

громадських та інших робіт тимчасового   

характеру на 2018 рік в Сквирському районі

З метою вирішення питань тимчасової зайнятості населення Сквирського району, зменшення масштабів безробіття, забезпечення соціальних гарантій громадян, які тимчасово втратили роботу, та надання посильної допомоги в благоустрої і впорядкуванні територій, зон відпочинку, інших природоохоронних та історичних об’єктів, розглянувши проект Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі, схвалений розпорядженням Сквирської райдержадміністрації від 25.10.2017 № 628, відповідно до Законів України “Про зайнятість населення”, “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 №175, розпорядження Кабінету Міністрів України “Про проведення робіт тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону” від 25.06.2014  №766-р, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі (додається).                                                             

2. Для координації роботи та контролю за проведенням громадських та інших робіт тимчасового характеру затвердити перелік підприємств та організацій, які будуть брати участь в проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру (додаток 1), перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру (додаток 2) та склад комісії для виконання Програми (додаток 3).                                                                                                                              

3. Структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування Сквирського району, Сквирському районному центру зайнятості, районній організації Червоного Хреста, комунальним підприємствам Сквирського району, провідним роботодавцям забезпечити виконання Програми з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2018 рік в Сквирському районі.                                                                  

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 Голова ради                                В.В.Гриша

 м. Сквира

28 листопада 2017 року

№_________

 

Програма

Додатки до Програми