Про закупівлю енергосервісу для об’єктів енергосервісу Сквирської центральної районної лікарні

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

 

Про закупівлю енергосервісу для об’єктів

енергосервісу Сквирської центральної

районної лікарні

 

 

Розглянувши розпорядження Сквирської районної державної адміністрації від 13 жовтня 2017 року № 619 «Про закупівлю енергосервісу для об’єктів Сквирської центральної районної лікарні», відповідно до Законів України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», «Про публічні закупівлі», враховуючи  пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити перелік об’єктів енергосервісу (будівель) Сквирської центральної районної лікарні для впровадження енергоефективних заходів через енергосервісні договори, що додається.

2. Затвердити фактичні базові рівні споживання паливно-енергетичних ресурсів в натуральних показниках з помісячним розподілом споживання та грошовій формі на дату прийняття розпорядження Сквирською райдержадміністрацією, що додаються.

3. Замовником укладення енергосервісних договорів визначити Сквирську центральну районну лікарню.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                 В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

___________ 2017 року

№ ___-19-07

Додаток 1

Додаток 2

Додаток