Про діяльність станційно-лінійної дільниці №2 м. Сквира комбінованого центру телекомунікацій № 225 м. Біла Церква Київської міської філії ПАТ „Укртелеком” щодо надання телекомунікаційних послуг та по

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

Про діяльність станційно-лінійної дільниці №2

м. Сквира комбінованого центру телекомунікацій

№ 225 м. Біла Церква Київської міської філії

ПАТ „Укртелеком” щодо надання телекомунікаційних

послуг та послуг радіомовлення  на території

Сквирського району за 2017 рік

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника станційно-лінійної дільниці       № 2 м. Сквира комбінованого центру телекомунікацій № 225 м. Біла Церква Київської міської філії  ПАТ „Укртелеком” Іванова М.М. про діяльність щодо надання телекомунікаційних послуг та послуг радіомовлення на території Сквирського району за 2017 рік районна рада відзначає, що станційно-лінійна дільниця № 2 здійснює обслуговування та експлуатацію телекомунікаційної мережі для надання послуг фіксованої телефонії та Інтернету у межах, визначених керівництвом ПАТ „Укртелеком”.

Враховуючи значне зниження користувачів мережі проводового радіомовлення  в Сквирському районі  в зв’язку з пошкодженням мережі, зважаючи на численні звернення  громадян Сквирського району під час виїзних прийомів, а також  скарги до Сквирської районної ради  від мешканців м. Сквира та району стосовно знищення мереж радіоточок проводового мовлення, Сквирська районна рада вважає за доцільне звернути увагу керівництва ПАТ «Укртелеком» на перегляд перспективності в діяльності  цього напрямку роботи та напрацювати систему заходів по відновленню мережі проводового радіомовлення  в Сквирському районі.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань  соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Сквирській райдержадміністрації розробити та подати на затвердження Програму забезпечення населення Сквирського району проводовим радіомовленням на 2018-2020 роки та Програму забезпечення оповіщення і інформування населення, органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Сквирського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2018-2020 роках.

2. Рекомендувати Комбінованому центру телекомунікацій № 225 м. Біла Церква Київської міської філії  ПАТ „Укртелеком”:

- не допускати зменшення кількості радіоточок з технічних причин або внаслідок негативного впливу метеорологічних явищ;

- оприлюднити номер телефону СЛД № 2 для звернення громадян щодо ремонту радіоточок і вчасно на них реагувати;

-  забезпечувати трансляцію радіопрограм місцевого мовлення згідно наявної ліцензії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій  з метою стабільного функціонування системи оповіщення цивільної оборони Сквирського району забезпечити збереження та відновлення радіоточок у  виробничих приміщеннях, зокрема у приміщеннях  органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, на підприємствах усіх форм власності, в закладах охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі, гуртожитках та ін.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.    

 

 

 

Голова ради                                                                                                          В.В. Гриша

 

м. Сквира

28 листопада  2017 року

№ _____

 

№ _____