Про звернення депутатів Сквирської районної ради до Президента України Порошенка П.О. та голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В.

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Про звернення  депутатів Сквирської районної ради до Президента України Порошенка П.О. та голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. щодо створення Сквирського окружного місцевого суду

           

Враховуючи пропозиції депутатів Сквирської районної ради, висловлених під час засідання президії Сквирської районної ради 11 жовтня 2017 року, щодо необхідності створення Сквирського окружного місцевого суду та на постійних депутатських комісіях, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Схвалити звернення депутатів Сквирської районної ради до Президента України та голови Державної судової адміністрації України.

2. Звернутися до Президента України  Порошенка П.О. та до голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. з ініціативою створення окружного місцевого суду у складі Сквирського, Володарського, Тетіївського, Ставищанського районів Київської області з адміністративним центром в м. Сквира.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

 

 

 

Голова ради                                                      В.В. Гриша

 

м. Сквира

26 жовтня 2017 року

№ ___-18-07