Про затвердження районної Програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району.

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про затвердження районної Програми з відшкодування

пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та

знижка на абонплату за користування телефоном)

окремим категоріям громадян Сквирського району

на 2017-2019 роки

 

 

Враховуючи подання Сквирської райдержадміністрації щодо затвердження районної Програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки, схваленої розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 20.09.2017 року №565,  відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про охорону дитинства», Бюджетного Кодексу України та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів керуючись п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити районну Програму з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки  (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

Голова ради                                     В.В.Гриша

 

м. Сквира

__  жовтня 2017 року

№ ______________

Програма з відшкодування пільг за послуги зв'язку див.файл