Про затвердження районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про затвердження районної комплексної Програми

фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду

окремих пільгових категорій громадян та інших пільг,

передбачених законодавством, у Сквирському районі

на 2017-2019 роки

 

Враховуючи подання Сквирської райдержадміністрації щодо затвердження районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2017-2019 роки, схваленої розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 20.09.2017 року № 566, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про охорону дитинства», «Про соціальний захист дітей війни», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в України», «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», Бюджетного Кодексу України  та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, керуючись    п. 16 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада    

 

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  районну комплексну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2017-2019 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання районної комплексної Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених районною комплексною Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                              В.В.Гриша

 

м. Сквира

__  жовтня 2017 року

№ ______________

Комплексна Програма див.файл