Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, висновки та рекомендації постійних депутатських комісій,  районна  рада

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад Сквирського району (додаток 1).
  2. Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сквирського району в новій редакції згідно з додатком 2.
  3. Внести зміни до рішення сесії Сквирської районної ради від 29.09.2015р. № 06-39-06  «Про впорядкування діяльності комунальної установи Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», а саме п.4 викласти в новій редакції:  «Надати дозвіл комунальній установі Сквирської районної ради Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району при укладенні договорів оренди на об’єкти майна спільної власності територіальних громад Сквирського району використовувати пропорції розподілу орендної плати з майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, наступним чином:

- 70 відсотків орендної плати на рахунок Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району;

- 30 відсотків орендної плати, за винятком податку на додану вартість,  установі, закладу, організації, на балансі яких перебуває це майно, для відновлення комунального майна та поповнення власних обігових коштів.

4. Начальнику відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району забезпечити подання щоквартального фінансового  звіту для затвердження на сесії районної ради.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів Сквирської районної ради.

 

 

Голова ради                                         В.В. Гриша

 

м. Сквира

____ жовтня 2017 року

№ ____________

 

Додаток 1див.файл

Додаток 2  див.файл

Додаток 2 оновлений див.файл