Порядок денний чергової 18 сесії Сквирської районної ради 07 скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

18 чергової сесії Сквирської районної ради 07 скликання

26 жовтня 2017 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 № 03-11-07 „Про  районний бюджет Сквирського району на 2017 рік”.

Доповідає: Ульянова М.В, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

 

2. Про стан законності,  протидії злочинності, охорони громадського порядку на території Сквирського району за 2017 рік.

Доповідає: Шамрай Р.М., начальник Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області.

Інформація Турчина С.О., в.о. керівника Білоцерківської місцевої прокуратури.

 

3. Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 27.10.2016 № 05-10-07 „Про стан виконання Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки”.

Доповідає: Ворушило М.С., начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації.

 

4. Про хід виконання рішення Сквирської районної ради від 27.10.2016 № 04-10-07 „Про стан виконання районної комплексної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» на 2009-2017 роки”.

Доповідає: Кравчук В.О., начальник служби в справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації.

 

5. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.     

5.1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані у власність приватному підприємству „Новагрос” для іншого сільськогосподарського призначення та розташовані на території Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області.

Доповідає: Сиворакша М.В., заступник голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

5.2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана у власність товариству з обмеженою відповідальністю „Євросід” для іншого сільськогосподарського призначення та розташована на території Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області.

Доповідає: Сиворакша М.В., заступник голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

6. Про заслуховування звіту директора Сквирського дитячого будинку „Надія” Сквирської районної ради Майорко Н.В. про діяльність закладу.

Доповідає: Майорко Н.В.,  директор Сквирського дитячого будинку „Надія” Сквирської районної ради.

 

7. Про затвердження районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2017-2019 роки.

Доповідає: Рогоза Н.А., начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації.

 

8. Про затвердження районної Програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку (встановлення телефонів та знижка на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки.

Доповідає: Рогоза Н.А., начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації.

 

9. Про затвердження Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2017-2018 роки.

Доповідає: Довгаль М.П., начальник Сквирського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

 

10. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки безпеки дорожнього руху в Сквирському районі на 2016-2018 роки.

Доповідає: Пилюта О.П., начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації.

 

11. Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

Доповідає: Гашенко О.А., начальник відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району.

 

12. Про звернення депутатів Сквирської районної ради до Президента України Порошенка П.О. та голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З.В. про створення Сквирського окружного місцевого суду.

Доповідає: Гриша В.В., голова Сквирської районної ради.

 

13. Про розгляд заяви голови Сквирської районної ради Гриши В.В.

Доповідає: Деркач С.Б., голова постійної депутатської комісії з питань регламенту, законності і правопорядку.

 

14. Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на утримання громадянки Осіпчук Г.С.

Доповідає: Грищенко О.Г., заступник голови Сквирської районної ради.

 

 

 

 

Голова ради                                                             В.В. Гриша