Про закупівлю енергосервісу для обєктів енергосервісу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

Про закупівлю енергосервісу для об’єктів енергосервісу відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

 

Розглянувши клопотання відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації про закупівлю їм енергосервісу для об’єктів, відповідно до Законів України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації», «Про публічні закупівлі», враховуючи  пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити перелік об’єктів енергосервісу (будівель) відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації для впровадження енергоефективних заходів через енергосервісні договори (Додаток 1).

2. Затвердити фактичні базові рівні споживання паливно-енергетичних ресурсів в натуральних показниках з помісячним розподілом споживання та грошовій формі на дату прийняття розпорядження закладами відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації (Додаток 2).

3. Замовником укладення енергосервісних договорів визначити відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                                                    В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ ___-17-07