Про внесення змін до районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Сквирського району на 2017-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Про  внесення змін до районної комплексної Програми

соціальної підтримки військовослужбовців, учасників

антитерористичної операції та членів їх сімей

Сквирського району на 2017-2018 роки

 

 

Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей  Сквирського району на 2017-2018 роки,  схвалених розпорядженням виконуючого обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації від 28.07.2017 року № 454, відповідно до Законів України ”Про місцеві державні адміністрації”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, ‘”Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до районної комплексної Програми соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей  Сквирського району на 2017-2018 роки згідно з додатком.

2. Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми з урахуванням змін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

Голова ради                                        В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ ____-17-07

 

Зміни до Програми