Про звіт відділу освіти про стан підготовки закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року та організацію харчування дітей

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

ПРОЕКТ

 

Про звіт відділу освіти про стан

підготовки закладів освіти до нового

навчального 2017-2018 року та організацію

харчування дітей

 

Заслухавши і обговоривши звіт начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В. про підготовку навчальних закладів Сквирського району до нового 2017-2018 навчального року, районна рада відзначає, що в освітній системі району в 2017-2018 навчальному році функціонуватиме 24 загальноосвітніх, 8 дошкільних та 2 позашкільні навчальні заклади.

В усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах проводяться поточні ремонти. Вже замінено вікна на металопластикові в Самгородоцькій ЗОШ, Пищиківській ЗОШ, проведено заміну аварійних вікон та дверей на металопластикові у Малолисовецькому НВК (6 шт.), Кривошиїнському НВО (6 шт.), Сквирському НВК (5 шт.). Завершено поточні ремонтні роботи у Сквирській ЗОШ №2 (витяжки, учительська,  фойє), НВК «Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» (ремонт коридору),  Чубинецькому НВК (ремонт коридору, їдальні),  Шамраївському НВК (фойє), Малолисовецькому НВК (теплотраса), Пустоварівському НВК (надвірна вбиральня, підсобні приміщення, тротуарне покриття, сантехніка в їдальні), облаштовано паркани біля Чубинецького НВК, Пустоварівського НВК. Замінено газовий котел та лічильники обліку газу в Кривошиїнському НВО, насоси в теплогенераторній Сквирської ЗОШ № 5, газовий котел в ДНЗ № 2 «Малятко». Запущено газову котельню Тхорівського НВК. На завершальній стадії ремонтні роботи у Великополовецькому НВК (спортивний зал), Сквирському НВК (капітальний ремонт внутрішніх убиральнь та каналізаційної системи), Сквирській ЗОШ №3 (капітальний ремонт внутрішньої вбиральні корпусу №2), Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі (каналізація, внутрішня вбиральня). Лишаються  не заміненими аварійні вікна у Сквирському ДНЗ №5, Сквирському ДНЗ №1, Сквирському ліцеї. Не проведено ремонт каналізаційної системи в їдальні Рогізнянського НВК та ремонт туалетів у двох групах Сквирського ДНЗ №6. Планується здійснити капітальний ремонт приміщення Сквирського ДНЗ №6 (утеплення фасаду із заміною вікон та дверей на енергозберігаючі) на суму 3431,429 тис. грн., провести реконструкцію даху Сквирського НВК на суму 1934,550 тис. грн. (за кошти обласного бюджету та співфінансування з районних бюджетів. Вже виготовлено проектно-кошторисні документації на капітальний ремонт будівлі Шамраївського НВК з утепленням фасаду,  капітальний ремонт Оріховецького НВК (заміна вікон та дверей), капітальний ремонт Сквирського РЦДЮТ (заміна вікон та утеплення фасаду), капітальний ремонт частини приміщень Рогізнянського НВК, капітальний ремонт частини приміщень та даху Пустоварівського НВК, реконструкцію котельні Кривошиїнського НВК.

Для дітей з особливими освітніми потребами, крім індивідуального навчання, запроваджене інклюзивне навчання на базі Сквирської ЗОШ №3 та Самгородоцької ЗОШ, є необхідність запровадити його на базі Сквирської ЗОШ №1 та Кривошиїнського НВК. Також працюватимуть інклюзивні дошкільні групи (Горобіївський НВК, Дулицький НВК, Самгородоцький ДНЗ, Сквирський ДНЗ №6). З  1 жовтня 2017 року буде відкрито дошкільну групу на базі Сквирської ЗОШ №5 (заклад буде реорганізовано в Сквирське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»).

Проводяться відповідні роботи з підготовки до опалювального сезону. Встановлено нові пожежні щити, додатково придбано вогнегасники. Частково оновлено шкільні меблі, навчальне обладнання.

Безкоштовним харчуванням будуть забезпечені учні із малозабезпечених і багатодітних родин, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування. Планується забезпечити безкоштовним харчуванням усіх учнів 1-4 класів та учнів, один із батьків яких призваний по мобілізації. 100% школярів та медпрацівників буде забезпечено безкоштовним перевезенням.

Враховуючи умови функціонування навчальних закладів, є необхідність введення  в школах посад медичних сестер, які передбачені типовими штатними розписами, а також помічників вихователів, практичних психологів.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та керуючись п.28 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Звіт начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації Заболотного О.В. про стан підготовки закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року та організацію харчування дітей взяти до відома (додається).

2. Стан готовності закладів освіти до нового навчального року  вважати задовільним.

3. Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації:

3.1. Завершити до 1 вересня 2017 року підготовку навчальних закладів до нового навчального року. 

3.2. Завершити до 10 жовтня 2017 року відповідні роботи з підготовки котелень навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

  1. Виготовити до кінця 2017 року акти землекористування для загальноосвітніх навчальних закладів міста Сквира.
  2. Провести в 2017 році відкриті тендерні торги та укласти щонайменше два енергосервісних договори з метою зменшення витрат енергоресурсів навчальними закладами.
  3. Ввести з 20 серпня 2017 року в межах фонду заробітної плати до штатного розпису Сквирського дитячого будинку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Надія» додатково 1 ставку помічника вихователя; до штатного розпису Великополовецького НВК – додатково 0,5 ставки медичної сестри; до штатного розпису Кривошиїнського НВК – додатково 0,5 ставки практичного психолога.
  4. Організувати інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами на базі Сквирської ЗОШ №1 та Кривошиїнського НВК.
  1. Сквирській районній державній адміністрації при уточненні бюджету на 2017 рік першочергово передбачити додаткові кошти відділу освіти на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв (природний газ, тепло), а також на завершення ремонтних робіт з підготовки котелень навчальних закладів до опалювального сезону, поточного ремонту приміщень, виготовлення актів землекористування для загальноосвітніх навчальних закладів міста Сквира, придбання обладнання.

5. Міськсільвиконкомам сприяти керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у підготовці до нового навчального року та в організації харчування дітей.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

                                                                    .

Голова ради                                                    В.В. Гриша

 

м. Сквира

___________ 2017 року

№ ___-16-07

 

Довідка відділу освіти переглянути файл