Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Сквирського району за І півріччя 2017 року

 

ПРОЕКТ

                                                        

                                                       

                                                                    

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА  

 

 

                                           РІШЕННЯ                                                                                              

Про затвердження звіту про виконання

районного бюджету Сквирського району

за  І півріччя 2017 року

 

         Заслухавши та обговоривши звіт управління фінансів районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Сквирського району за І півріччя 2017 року, відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила :

         Затвердити звіт про виконання районного бюджету Сквирського району за І півріччя 2017 року по доходах у сумі сто шістдесят вісім мільйонів чотириста вісімдесят три тисячі сімсот три (168 483 703) гривні (таблиця 1) і по видатках у сумі сто сімдесят п’ять мільйонів п’ятсот сімнадцять тисяч чотириста сорок шість  (175 517 446) гривень (таблиця 2) з перевищенням видатків над доходами  в сумі  сім мільйонів тридцять три тисячі сімсот сорок три (7 033 743)  гривні в тому числі :

 

  1. По загальному фонду районного бюджету по доходах у сумі сто шістдесят три мільйони дев’ятсот дев’яносто три тисячі п’ятсот п’ятдесят вісім (163 993 558) гривень (таблиця 1) і по видатках у сумі сто шістдесят дев’ять мільйонів  сімсот п’ятдесят три тисячі вісімсот двадцять вісім (169 753 828) гривень (таблиця 2) з перевищенням видатків над доходами в сумі п’ять мільйонів сімсот шістдесят тисяч двісті сімдесят (5 760 270)  гривень.
  2. По спеціальному фонду районного бюджету по доходах у сумі чотири мільйони чотириста дев’яносто тисяч сто сорок п’ять (4 490 145) гривень і по видатках у сумі п’ять мільйонів сімсот шістдесят три тисячі шістсот вісімнадцять (5 763 618) гривень з перевищенням видатків над  доходами  в сумі один мільйон двісті сімдесят три тисячі чотириста сімдесят три  (1 273 473) гривні.
  3. Дане рішення та додатки до нього набирає чинності з дня його прийняття та підлягає публікації в районній газеті „Вісник Сквирщини”.

 

Голова ради                                                                         В.В.Гриша                                                                                                                                                                              

від 27 липня  2017 року

№ _____-16-07 скликання

 

Пояснююча записка див.файл

Інформація про виконання видаткової частини районного бюджету див.файл

Звіт  за ІІ квартал див.файл