Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

 

 

Про затвердження Програми розвитку

малого та середнього підприємництва

в Сквирському районі на 2017-2018 роки

 

 

Враховуючи подання голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В. щодо затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки, схваленої розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 23.06.2017 № 381 „Про проект Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки”, Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих  програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 № 44, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва” та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, керуючись    п. 16 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада    

                                                                  

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  Програму розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

Голова ради                                                       В.В.Гриша

 

м. Сквира

__ липня 2017 року

№ ______________

 

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2017-2018 роки переглянути файл