ПРОГРАМА З ОРГАНІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ТА ІНШИХ РОБІТ ТИМЧАСОВОГО ХАРАКТЕРУ НА 2016 рік

 

І. Загальні положення Програми

Програма з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2016 рік є складовою частиною та механізмом реалізації Програми зайнятості населення Сквирського району.

Програма розроблена відповідно до положень Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», Положення про порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р.№175, Розпорядження Кабінету міністрів України «Про проведення робіт тимчасового характеру з інженерно-технічного облаштування державного кордону» від 25.06.2014р. №766-р.

II. Мета програми

Мета Програми - подальше вирішення невідкладних питань організаційно-правового та інформаційного забезпечення, матеріального, соціально-побутового, культурного обслуговування жителів Сквирського району.

Таким чином, оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру можна розглядати як універсальний засіб активної політики держави щодо сприяння зайнятості населення.

 

III. Фінансування Програми

       1. Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел

       2. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі - Фонд). За рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування якої виділено з місцевих бюджетів.

       3. Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру здійснюється за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, не заборонених законодавством.

 

IV. Заходи щодо виконання Програми

1. Визначити відповідальних з організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, до складу групи включити представників Сквирської районної державної адміністрації, районного центру зайнятості та провідних роботодавців.

Для повного перегляду документу завантажте файл.