Викладено 18.12.2015р.

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Проект

 

 

Про порушення  фінансово-бюджетної  дисципліни в  Сквирській  центральній районній лікарні

 

Державною фінансовою інспекцією в Київській області проведено ревізію фінансово -  господарської діяльності Сквирської центральної районної лікарні за період з 01.04.2012 р. по 01.04.2015 року.

В ході ревізії встановлено порушень фінансово –бюджетної дисципліни на загальну суму 249,2 тис. грн.:

1. Ревізією правильності нарахування заробітної плати працівникам, які працюють за сумісництвом встановлено зайве нарахування та виплата заробітної плати на загальну суму 53.27 тис. грн. та зайвого перерахування єдиного соціального внеску  на загальну суму 19,34 тис. гривень.

2. Сквирською ЦРЛ  встановлено без погодження органу вищого рівня надбавку за складність і напруженість заступнику головного лікаря з економічних питань Мончук О.І. та заступнику головного лікаря з медичної частини Степанченку А.В., що призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 46,71 тис. грн. та зайвого перерахування єдиного соціального внеску на загальну суму 1.95 тис. гривень.

3. Лікарнею встановлено доплату за сумісництво працівникам, які займають керівні немедичні  посади, що призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 33,67 тис. грн., та зайвого перерахування  єдиного соціального внеску на загальну суму 12,22 тис. гривень.

4. Лікарнею надано сумісництво (зовнішнє) в розмірі 0,5 ставки працівникам, які за основним місцем роботи працюють на 1,5 ставки, що призвело до зайвого нарахування та виплати заробітної плати на загальну суму 31,5 тис. грн.. та зайвого перерахування єдиного соціального внеску на загальну суму 11,43 тис. гривень.

5. Ревізією повноти та фактичного виконання підрядних робіт з капітального  та поточного ремонту Лікарні ТОВ «Сімвабі», СПД «Моісеєнко М.П.», ТОВ «Сервіс – ГУВ» шляхом проведення відповідних контрольних обмірів встановлено невідповідність між фактичними обсягами  та обсягами, вказаними в акті виконаних робіт ф. КБ – 2в, що призвело до зайвих виплат внаслідок завищення обсягу виконаних робіт на загальну суму 19,84 тис. гривень.

6. При виконанні підрядних  робіт ТОВ  «Сервіс – ГУВ» та СПД «Моісеєнко М.П.» встановлено застосування коефіцієнту кошторисного прибутку в розмірі 3,38, при нормативному значенні 2,71 та коефіцієнт адміністративних витрат у розмірі 1,38, при нормативному значенні 1,23, що призвело до завищення вартості

 

виконаних ремонтних робіт на загальну суму 4, тис. гривень., завищення обсягу підрядних робіт ТОВ «Сімбаві» на суму 2994,02 грн.( фірма відсутня за вказаною адресою).

Враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, відповідно до розпорядження  КМУ №148-р від 19.01.2011 року «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни»,  п.20 ч.1.ст.43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада    

В И Р І Ш И Л А:

  1. Порушення  фінансово-бюджетної  дисципліни в  Сквирській  центральній районній лікарні ,встановлені під час ревізії фінансово -  господарської діяльності Сквирської центральної районної лікарні за період з 01.04.2012 р. по 01.04.2015 року визнати такими, що призвели до втрат районного бюджету на суму 249,62 тис.грн.
  2. Станом на 17.12.2015 року встановлені фінансові порушення усунуті частково.
  3. В зв»язку з допущеними порушеннями   фінансово-бюджетної  дисципліни в  Сквирській  центральній районній лікарні, які встановлені під час ревізії фінансово -  господарської діяльності Сквирської центральної районної лікарні за період з 01.04.2012 р. по 01.04.2015 року, на підставі підп.б п.5.3. діючого  Контракту з керівником комунального закладу Сквирської  центральної   районної  лікарні Ковальчуком Володимиром Михайловичем розірвати Контракт з Ковальчуком Володимиром Михайловичем з моменту виходу Ковальчуком В.М. на роботу після лікування.
  4. В.о. головному лікарю А.Г.Чижу забезпечити усунення фінансових порушень та вжити заходів щодо відшкодування втрат районного бюджету.
  5. Начальнику управління  фінансів Сквирської районної державної адміністрації М.В.Ульяновій  на виконання п. 2-5 та 7 частини 1 статті 117 Бюджетного кодексу України  та п.4.43 Положення про управління фінансів Сквирської районної державної адміністрації 

на підставі виявлених порушень бюджетної дисципліни застосувати заходи впливу щодо повернення бюджетних коштів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів.

 

 Голова ради                                                                 В.В.Гриша

м. Сквира

23 грудня  2015 року

№ 05-03-07