Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА ДЕПУТАТІВ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Програми відзначення

державних та професійних свят, ювілейних дат,

здійснення представницьких та інших заходів

на 2016-2020 роки

 

 

Розглянувши проект Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки, схвалений розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 21 грудня 2015 року № 511, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

ВИРІШИЛА

 

            1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки (додається).

            2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації при формуванні показників районного бюджету на відповідні роки передбачити кошти на фінансування заходів Програми.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                   В.В. Гриша

 

м. Сквира

3 березня  2016 року

08-06-07

 

дивитись поіменне голосування


завантажити файл