Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній о

 

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА ДЕПУТАТІВ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про внесення змін та доповнень до Районної

цільової програми  з надання соціальної та

правової допомоги мобілізованим та демобілізованим

військовослужбовцям, які брали участь в

антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році

 

       Розглянувши звернення громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» щодо доповнення  Районної цільової  програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році, на виконання рішення сесії Сквирської районної ради № 10-03-07 від 23.12.2015 року № «Про  затвердження районної  цільової  програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році», відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (із змінами), Закону України «Про соціальні послуги» (із змінами), «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» (із змінами), «Про безоплатну правову допомогу» (із змінами), враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

                                                        В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни  до  Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році (додається), а саме: в розділі VІІ «Обсяг фінансування» в п. 2. Фінансування заходів громадської організації “СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО СКВИРЩИНИ” на 2016 рік слова „Сквирська райдержадміністрація”  замінити на  „Управління соціального захисту населення райдержадміністрації”.

2. Доповнити Районну цільову програму з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році розділом «Фінансування заходів громадської організації “СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО СКВИРЩИНИ» з Сквирського районного бюджету» (додається).

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації забезпечити бюджетними призначеннями видатки на виконання заходів Районної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів. 

                                                                    .

Голова ради                                                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

3 березня   2016 року

10-06-07

дивитись поіменне голосування

 

 

                     ДОДАТОК

до Районної цільової  програми з

надання соціальної та правової допомоги

мобілізованим та демобілізованим

військовослужбовцям, які брали участь в

антитерористичній операції, та їх сім’ям у

2016 році

 

 

 

 

Фінансування заходів громадської організації “СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО СКВИРЩИНИ» з Сквирського районного бюджету

 

№ з/п

 

 

 

Заходи

 

 

Кошти, тис. грн

 

  1.  

Виконання статутної діяльності

 

50,0

  1.  

Ритуальні послуги

 

5,00

  1.  

Квіткова продукція

 

3,00

  1.  

Придбання оргтехніки

 

15,00

  1.  

Придбання пального

 

5,00

6

Інше

2,00

 

Всього:

80,00

 

 

 

 

Заступник голови ради                                      О.Г.Грищенко