Про внесення змін до районної Цільової Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА ДЕПУТАТІВ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про внесення змін до районної Цільової  Програми 

мобілізаційної підготовки місцевого значення та

забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням

військового обов’язку, призовом громадян України

на строкову військову службу до лав Збройних Сил

України та інших військових формувань на 2014-2018 роки

 

Розглянувши клопотання  військового комісару Сквирського районного військового комісаріату підполковника Волинця Ю.П. щодо  внесення змін до районної Цільової  Програми  мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань   соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів та керуючись статтею  43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести  зміни до районної Цільової  Програми  мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки, а саме:

В додатку № 2 «Орієнтовне ресурсне забезпечення районної  Цільової  Програми  мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2014-2018 роки” передбачити:

- придбання друкованої продукції (бланків) в 2016 році – 15 тис. грн.;

- придбання оргтехніки для забезпечення роботи Сквирського районного військового комісаріату в 2016 році – 100 тис. грн.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів.

 

 

Голова ради                                         В.В. Гриша

 

м. Сквира

3 березня 2016 року

09-06-07

дивитись поіменне голосування