Про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА ДЕПУТАТІВ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про соціальний захист учасників АТО

та членів їх сімей, членів їх сімей, членів

сімей загиблих під час проведення АТО

 

На виконання Указу Президента України № 150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» та розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 17 липня 2014 року № 226 „Про утворення обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції”, від 06 січня 2015 року № 1 „Про питання надання у Київській області правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям”, від 18 березня 2015 року № 74 „Про питання надання у Київській області соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям”, від 12 червня 2015 року № 205 „Про внесення змін до складу обласної робочої групи з питань надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям», від 19 серпня 2015 року № 304 „Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 06 січня 2015 року № 1” перед Сквирською райдержадміністрацією  ставилися чіткі вимоги щодо забезпечення завдань щодо соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО.

            Розглянувши інформацію Сквирської райдержадміністрації про соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО (додається) районна рада відмічає, що в зазначеній інформації відсутній будь-який аналіз щодо звернень учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО, як реального джерела інформації щодо потреб цієї категорії громадян.

            Не відображено в інформації заходи Сквирської райдержадміністрації щодо проведення реабілітації та соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО.

            Не зазначено в інформації перелік заходів, направлених на вирішення  соціально-побутових проблем сімей учасників АТО,  а особливо їх дітей.

             Не  відображено в інформації,  яким чином вирішуються питання забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

            23 грудня 2015 року рішенням №10-03-07 була затверджена Районна цільова програма з надання соціальної та правової допомоги мобілізованим та демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2016 році. Хід виконання заходів, передбачених цією програмою та аналогічною програмою 2015 року  не відображений в інформації. Не внесенні і пропозиції Сквирської райдержадміністрації щодо доопрацювання цієї програми відповідно до зауважень, висловлених депутатами Сквирської районної ради під час обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій та сесії Сквирської районної ради.

            Пунктом 4 розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 30 жовтня 2015 року № 429 «Про утворення Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції» передбачено: „Відповідальність за здійсненням контролю за розглядом звернень та фактичним вирішенням питань, з якими звертаються учасники АТО, члени їх сімей та члени сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, покласти на заступника голови адміністрації  Іванченко О.В. Повідомити її про персональну відповідальність за недотримання законності, порушення термінів, формальний підхід при розгляді звернень та прийнятті відповідних рішень». Виконання цього розпорядження  заступник голови Сквирської райдержадміністрації  Іванченко О.В. не забезпечила в зв’язку з тим, що за період жовтень 2015 року-січень 2016 року  з 84 робочих днів  працювала 29 днів (довідка  вих. № 06-44/275 від 03.02.2016 року додається).

           Враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій Сквирської районної ради та керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , районна рада                                                       

                                                       В И Р І Ш И Л А:

 

1. Роботу Сквирської райдержадміністрації по забезпеченню соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО визнати незадовільною.

2. Звернутися до голови Київської облдержадміністрації Мельничука М.Д. з клопотанням про   вирішення питання щодо активізації роботи Сквирської районної державної адміністрації по забезпеченню комплексу заходів  з соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих під час проведення АТО в Сквирському районі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                      В.В. Гриша

 

м. Сквира

3 березня 2016 року

04-06-07

дивитись поіменне голосування

 

 

завантажити файл