Про продовження договору оренди нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс»

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про  продовження договору оренди

нежитлових приміщень з корпорацією «Елтекс»

 

01 жовтня 2015 року між Відділом з управлінням комунальним майном та Корпорацією «ЕЛТЕКС»  було укладено Договір оренди нежитлового приміщення, а  саме: нежитлових приміщень, будинків №4 і №6 по вул. Київській у м. Сквира Київської області. Договір укладено строком на 2 (два) роки 11 місяців, що діє до 31.08.2018р. включно. Засновники і в одній особі бенефіціарні власники Орендаря померли. Згідно п.10.6 Договору та чинного законодавства України – чинність договору припиняється у разі смерті Орендаря. Від потенційного правонаступника та від підписанта діючого Договору надійшли письмові звернення про продовження дії договору.  Упродовж дії Договору Орендарем постійно порушувалися умови Договору, а саме: отримуючи прибуток від проведення господарської діяльності, не сплачувалася  (невчасно сплачувалася) орендна плата за користування приміщеннями та земельною ділянкою. Строк заборгованості становить від 3 до 6 місяців. Питання щодо виконання умов договору корпорацією «Елтекс» неодноразово було розглянуто  на засіданнях постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, регламенту, законності і правопорядку, комунальної власності та соціальної інфраструктури, агропромислового розвитку, земельних, водних та лісових ресурсів та на сесії Сквирської районної ради, що відбулась 26.06.2018 року. Орендарю та бенефіціарному власнику направлялися претензії, листи.

            Відповідно до п.20 ч.1 ст.43, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013  №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району», з  метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи висновки та рекомендації постійних депутатських комісій, районна  рада

 

                                                                  В И Р І Ш И Л А:

1.Відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району при укладені договору оренди дотриматись  вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та рішення сесії Сквирської районної ради від 16.10.2013  №06-23-06 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району».

 

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради Гришу В.В. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

 

Голова ради                                                                                                             В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

05 вересня 2018 року

№ 16-25-07