Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Програми благоустрою

населених пунктів Сквирського району

на 2018-2020 роки

 

 

Розглянувши проект Програми благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 27.11.2017 № 681, відповідно до Законів України „Про благоустрій населених пунктів”, „Про місцеві державні  адміністрації”, з метою дотримання правил благоустрою населених пунктів, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим  структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми благоустрою населених пунктів Сквирського району на 2018-2020 роки.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на виконання  заходів, передбачених Програмою.

4. Голові Сквирської райдержадміністрації Галюку В.В. та голові Сквирської районної ради Гриші В.В. розробити Положення про проведення щорічного районного конкурсу „Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку” в новій редакції з врахуванням висловлених зауважень щодо введення поняття категорій громад відповідно до кількості населення та обсягів бюджетних надходжень.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та  постійну депутатську  комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

           

Голова ради                                     В.В. Гриша

 

 

м. Сквира

 22 грудня 2017 року

№ 05-21-07