Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сквирського району на 2017-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про  внесення змін до Програми

національно-патріотичного виховання дітей та

молоді Сквирського району на 2017-2020 роки

 

 

             Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сквирського району на 2017-2020 роки,  схвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 14.11.2017 року № 666, відповідно до Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сквирського району на 2017-2020 роки згідно з додатком.

2. Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми з урахуванням змін.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                      В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

22 грудня 2017 року

№ 08-21-07

 

 

 

               ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сесії Сквирської районної ради

від 22 грудня 2017 року № 08-21-07

 

Голова Сквирської районної ради

 

______________________В.В. Гриша

 

 

Зміни до Програми

Національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Сквирського району на 2017-2020 роки

 

1. У пункті 1 розділу І Програми "Паспорт Програми" слова "сектор молоді та спорту райдержадміністрації", "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації".

2. У розділі 6 Програми "Фінансове забезпечення Програми" слова "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації".

3. В додатку до програми слова "сектор молоді та спорту райдержадміністрації", "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації".

 

 

Заступник голови ради                                       О.Г.Грищенко