Про внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у Сквирському районі на 2015-2020 роки (Молодь Сквирщини)

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про  внесення змін до Комплексної програми

підтримки та розвитку молоді у

Сквирському районі на 2015-2020 роки

(Молодь Сквирщини)

 

 

             Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у  Сквирському районі на 2015-2020 роки (Молодь Сквирщини), схвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 14.11.2017 № 667, відповідно до Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку молоді у  Сквирському районі на 2015-2020 роки (Молодь Сквирщини) згідно з додатком.

2. Управлінням, відділам та іншим  підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам  місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми з урахуванням змін.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

Голова ради                                              В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

22 грудня 2017 року

№ 09-21-07

 

                 ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення сесії Сквирської районної ради

від 22 грудня 2017 року № 09-21-07

 

Голова Сквирської районної ради

 

_____________________ В.В.Гриша

 

 

 

Зміни до Комплексної програми

підтримки та розвитку молоді у Сквирському районі

на 2015-2020 роки (Молодь Сквирщини)

1. У підрозділі 4 "Механізм реалізації, управління, фінансування і контролю за здійсненням програми" розділу 1 "Концептуальні засади програми" слова "сектор молоді та спорту райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації".

2. У розділі ІІ "Основні заходи щодо реалізації програми" слова "сектор молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації" та "сектор культури Сквирської райдержадміністрації" замінити словами "відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації", слова "Районний відділ МВС України в Київській області" замінити словами "Сквирський відділ поліції Головного управління національної поліції в Київській області".

 

Заступник голови ради                                 О.Г.Грищенко