Про затвердження Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2017-20

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Програми з організації

оперативного реагування при виникненні

масових захворювань чи загибелі тварин

та створення резервного фонду у Сквирському

районі Київської області на 2017-2018 роки

 

 

Враховуючи подання Сквирської райдержадміністрації щодо затвердження Програми з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2017-2018 роки, схваленої розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 20.09.2017 №567, відповідно до Законів України «Про ветеринарну медицину», «Про місцеві державні адміністрації», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1350 «Про затвердження Положення про Державну надзвичайну протиепізоотичну комісію при Кабінеті міністрів України та типових положень про місцеві державні надзвичайні протиепізоотичні комісії» та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів, керуючись п. 16 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада    

                                                                   

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  Програму з організації оперативного реагування при виникненні масових захворювань чи загибелі тварин та створення резервного фонду у Сквирському районі Київської області на 2017-2018 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання  Програми.

3. Сквирській райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

 

Голова ради                                                   В.В.Гриша

 

м. Сквира

26  жовтня 2017 року

№ 07-18-07

 

Програма