Про затвердження Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про затвердження Програми охорони довкілля

та раціонального використання природних ресурсів

Сквирського району на 2017-2018 роки

З метою поліпшення екологічного стану Сквирського району, забезпечення раціонального використання та відтворення природних ресурсів, гармонійних суспільних відносин, захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від підтоплення, збереження здоров’я населення та екологічно врівноваженого і збалансованого співіснування людей в умовах повноцінного навколишнього природного середовища, враховуючи розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 19.08.2017 №508 «Про схвалення проекту Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки», подання щодо затвердження Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки, відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону навколишнього природного середовища» та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів, керуючись п. 16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування  Сквирського району забезпечити безумовне виконання  заходів, передбачених Програмою   охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки.

3.    Відповідальному виконавцю програми- Сквирській райдержадміністрації зосередити увагу на виконанні завдань, передбачених Програмою  щодо :

- утилізації непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин;

- проведення комплексу заходів з берегоукріплення та реконструкції гідротехнічних споруд;

- раціонального використання та відтворення природніх ресурсів району.

4. Рекомендувати Сквирській міській раді виготовити проектно-кошторисну документацію на підключення другого каналізаційного колектору до міської мережі та внести пропозиції щодо внесення змін до Програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Сквирського району на 2017-2018 роки.

5. Сквирській райдержадміністрації при затвердженні бюджету на 2018 рік передбачити кошти на виконання заходів, передбачених Програмою.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

Голова ради                               В.В.Гриша

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 10-17-07

Програма див.файл