Про виконання п. 4 рішення сесії Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 03-16-07 „Про стан пасажирських перевезень в Сквирському районі”

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про виконання п. 4 рішення сесії Сквирської

районної ради від 27.07.2017 № 03-16-07 „Про

стан пасажирських перевезень в Сквирському

районі”

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. «Про виконання п. 4 рішення сесії Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 03-16-07 „Про стан пасажирських перевезень в Сквирському районі», районна рада відзначає, що районною державною адміністрацією вживались певні заходи щодо усунення недоліків, які мають місце у сфері пасажирських перевезень в районі.

Зокрема, на виконання рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Сквирської районної ради від 07.04.2017 щодо проведення аналізу існуючої мережі транспортного сполучення Сквирського району райдержадміністрацією було здійснено перевірку роботи транспорту в межах Сквирського району.

За даними Сквирської райдержадміністрації під час проведення перевірки на маршрутах фактів грубого порушення умов чинних договорів не зафіксовано, законодавство України в частині перевезення пільгових категорій громадян дотримується, за фактом перевірки складено відповідні акти.

Але, в той же час негативним є невідповідність руху транспортних засобів за маршрутом Сквира АС - с. Кам'яна Гребля,  рух транспортних засобів забезпечено лише в четвер та суботу.

Проводиться робота по щодо відкриття нового автобусного  маршруту Сквира – Дулицьке – Безпечна – Руда - Владиславка.

З метою покращення пасажирських перевезень, транспортного сполучення між населеними пунктами Сквирського району та населеними пунктами з сусідніми Фастівським та Тетіївським районами, на численні звернення депутатів місцевих рад та громадян віддалених територіальних громад району, райдержадміністрацією ініційоване перед Управлінням інфраструктури Київської облдержадміністрації питання поновлення руху транспортних засобів за автобусним маршрутом загального користування Фастів - Тетіїв, який безпосередньо зв’язує мешканців Сквирського району з залізничним сполученням Південно-Західної залізниці та населеними пунктами Тетіївського та Володарського  районів.

Автобусний маршрут Сквира - Каленна з відправленням о 5.20 та зворотній Каленна  - Сквира о 5.50 працює в тестовому режимі з метою визначення пасажиропотоку. Станом на 20.08.2017 рейс виконується щоденно. З метою легалізації рейсу, в разі рентабельності роботи транспорту, буде укладено додаткову угоду до маршруту № 4 Сквира АС - с. Каленна в частині приєднання цього рейсу до маршруту.

15.08.2017 райдержадміністрацією проведено конкурс на визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрацій. На конкурс було оголошено 5 автобусних маршрутів загального користування Сквирського району, а саме:  №9 Сквира АС – с. Нова Пустоварівка, №7 Сквира АС – с. Мовчанівка,  №5 Сквира АС – с. Лаврики, №4 Сквира АС – с. Каленна, №18 Сквира АС –  с. Руда, ч/з с. Безпечна.

Документи для участі в конкурсі подав лише один перевізник-претендент ФОП Ціліцький Г. За результатами проведення конкурсу ФОП Ціліцького Г.В. визнано переможцем на автобусних маршрутах: №9 Сквира АС – с. Нова Пустоварівка,  №7 Сквира АС – с. Мовчанівка,  №5 Сквира АС – с. Лаврики та  №4 Сквира АС – с. Каленна. розпочато роботу щодо поновлення паспортів цих автобусних маршрутів.

На автобусному маршруті №18 Сквира АС – с. Руда, ч/з с. Безпечна переможця не визначено, оскільки документи на маршрут не надходили. З метою забезпечення руху транспортних засобів до с. Руда, через с. Безпечна райдержадміністрацією буде оголошено новий конкурс.

Не подано Сквирською райдержадміністрацією  на затвердження  проект районної комплексної програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг в Сквирському районі на 2017-2019 роки, передбачених  законодавством.

Враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, керуючись пунктом 28 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.20 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, ч.4 ст.7 Закону України „Про автомобільний транспорт” та п.1.8 рішення сесії Сквирської районної ради „Про делегування повноважень Сквирської районної ради Сквирській райдержадміністрації” від 21.12.2015 №06-03-07, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. «Про виконання п. 4 рішення сесії Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 03-16-07 „Про стан пасажирських перевезень в Сквирському районі» взяти до відома (додається).

2. Сквирській районній державній адміністрації:

2.1. Посилити контроль за станом пасажирських перевезень у районі.

2.2. До 20.11.2017 відповідно до Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 № 480 здійснити заходи з відкриття нового автобусного маршруту Сквира – Дулицьке – Безпечна – Руда - Владиславка, та провести конкурс на визначення автомобільного перевізника на цьому автобусному маршруті.

2.3. Продовжити роботу щодо впорядкування транспортної мережі шляхом укладення додаткових угод та виготовлення нових паспортів автобусних маршрутів загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації.

2.4. Вжити заходів  щодо відновлення автобусного маршруту Фастів-Тетіїв.

2.5. Укласти додаткову угоду на рейс автобусного маршруту Сквира – Каленна з відправленням о 5.20 та зворотній Каленна – Сквира о 5.50 в частині приєднання цього рейсу до маршруту №4 Сквира АС – с. Каленна.

2.6. Прискорити подання на затвердження сесії Сквирської районної ради проекту районної комплексної програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг в Сквирському районі на 2017-2019 роки, передбачених  законодавством

2.7. Забезпечити перевізниками всіх форм власності неухильне дотримання умов договору щодо перевезення населення.

2.8. З метою легалізації послуг з перевезення таксі звернутись до органів державного нагляду (контролю) щодо перевірки осіб, які здійснюють таку діяльність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради  Гришу В.В. та постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                             В.В.Гриша

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 09-17-07

Довідка райдержадміністрації про  стан пасажирськиї перевезень див.файл