Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

  З метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи подання відділу освіти Сквирської райдержадміністрації, КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф», Сквирської Центральної районної аптеки №25, Сквирської ЦРЛ, Сквирського ЦПМСД, у зв'язку з тим, що є необхідність внести зміни до Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району та Положення про порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, Положення про списання майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, ст. ст.  7, 32 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись п. 20 ч.1 ст. 43, ст. 60, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  районна  рада

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Сквирській центральній районній лікарні
  1. Надати дозвіл на передачу в оренду КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф» частини нежитлового приміщення площею 132,7 кв. м. у поліклінічному корпусі Сквирської ЦРЛ,  розташованого за адресою: вул. Київська, 12, м. Сквира Сквирського району Київської області, для розміщення Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги. Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013р., встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення – 1грн.

 

 1. Сквирському центру первинної медико-санітарної допомоги
  1. Надати дозвіл на передачу в оренду КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної  допомоги та медицини катастроф» частини нежитлового приміщення площею 23,4 кв.м. Шамраївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини,  розташованого за адресою: вул. Медична, 1, с. Шамраївка Сквирського району Київської області, для розміщення Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги.  Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради №06-23-06 від 16.10.2013р., встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення – 1грн.
  2. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Кривошиїнської амбулаторії загальної практики сімейної медицини площею 40.0 кв.м. розташованого за адресою: вул. Сквирська, 89-а, с. Кривошиїнці Сквирського району Київської області, для розміщення аптечного пункту.

Протягом 5 днів розмістити у районній газеті «Вісник Сквирщини»  та на своєму веб-сайті оголошення про намір передати майно в оренду та провести передачу майна в оренду  відповідно до Положення про порядок надання в оренду майна спільно ї власності територіальних громад Сквирського району. 

 

 1. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації
  1. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Сквирської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів площею 21,6 м2, розташованого за адресою: м. Сквира, пров. Каштановий, 2, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

 

 1. Затвердити план діяльності Сквирської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік згідно з  додатком 1.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Сквирської районної ради Гришу В.В. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

 

 

 

Голова ради                         В.В. Гриша

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 17-17-07

 

Додаток 1

 

до рішення № 17-17-07 від  28 вересня 2017 року «Про  управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району»

 

 

План діяльності Сквирської районної ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

 

№ з/п

Назва проекту регуляторного акта

Ціль прийняття регуляторного акта

Строки  підготовки проекту регуляторного акта

Найменування підрозділу, відповідального за розробку проекту регуляторного актів

 1.  

Рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району»

 • прискорення укладання договорів оренди;
 • збільшення надходжень до бюджету району від оренди

VI квартал 2017 року

Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 1.  

Рішення районної ради «Про затвердження Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району»

 • прискорення укладання договорів оренди;
 • збільшення надходжень до бюджету району від оренди

VI квартал 2017 року

Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 1.  

Рішення районної ради «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району»

 • удосконалення процедури конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району;

 

VI квартал 2017 року

Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 1.  

Рішення районної ради «Про затвердження Положення про списання майна спільної власності територіальних громад Сквирського району»

 • вдосконалення заходів ефективного використання та збереження майна;
 • визначення пакету документів необхідного для отримання на це дозволу;
 •  здійснення контролю за порядком списання майна підприємствами, установами, організаціями, на балансі яких воно перебуває

VI квартал 2017 року

Відділ з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

 

 

 

 

     Заступник голови ради                       О.Г.Грищенко