Про стан виконання Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних жит

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                        

 

Про стан виконання Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України

на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах,

на 2016-2017 роки.

 

 

  Заслухавши інформацію начальника УСЗН Сквирської райдержадміністрації Рогози Н.А.  про стан виконання Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки , районна рада відзначає, що у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 № 588 «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО» в Сквирському районі вжито ряд  заходів, направлених на соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

           Станом на 01.08.2017 року в управлінні соціального захисту населення перебувають на обліку 387 внутрішньо переміщених осіб, з них - 166 пенсіонерів, 152 працездатні особи та 88 дітей.  Отримують щомісячну адресну допомогу - 106 осіб. При управлінні соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації діє комісія з розгляду питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, якою за 2016-2017 роки розглянуто 289 справ, за результатом розгляду яких 258 особам було призначено виплату соціальної допомоги, 31 – відмовлено.

           В Сквирському об’єднаному Пенсійному фонді України станом на 01.08.2017 року на обліку перебуває 116 внутрішньо переміщених осіб, з  них отримують пенсію 110  осіб (6 особам припинено виплата прикордонною службою).

           З районного  бюджету через комплексну Програму «Турбота» надано одноразову матеріальну допомогу трьом внутрішньо переміщеним особам на суму 2500 грн, з Сквирського міського бюджету – 1500 грн., та сільських бюджетів – 7500 грн.

            Надається медична допомога лікувальними закладами Сквирського району: амбулаторну допомогу у поліклінічному відділенні надано 57 пацієнтам, оздоровлено амбулаторно - 39 осіб, направлено на санаторно-курортне лікування - 3 особи,  пільгові категорії  громадян у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів №1303 «Про впровадження безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення за певними категоріями захворювань» забезпечено безоплатно лікарськими засобами на загальну вартість – 10 тис.  грн.

Враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій та  керуючись п. 16 ч.1 ст 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Інформацію начальника УСЗН Сквирської райдержадміністрації Рогози Н.А.  про стан виконання Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на 2016-2017 роки (додається) взяти до відома.
  2. Сквирській райдержадміністрації забезпечити виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.06.2014 № 588 «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО» в повному обсязі.
  3. Сквирській райдержадміністрації до 01.12.2017 року  забезпечити розробку Програми підтримки сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах, на наступний період та передбачити в Програмі :
  • потребу у коштах, необхідних для тимчасового поселення сімей громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції;
  • потребу у коштах, необхідних для санаторно-курортного лікування в оздоровчих закладах осіб, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах.
  1. Надати дозвіл відділу освіти Сквирської райдержадміністрації  на безкоштовне харчування у дошкільних навчальних закладах дітей із сімей, які переїхали з території південних та східних областей України на тимчасове проживання до населених пунктів Сквирського району та опинилися у складних життєвих обставинах.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

 

 

Голова ради                            В.В.Гриша

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 06-17-07

Інформація про  стан виконання Програми див.файл