Про розгляд технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 35,2112 га, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мовчанівської

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про розгляд технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

площею 35,2112 га, що надається для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

на території Мовчанівської сільської ради

Сквирського району Київської області,

право оренди якої пропонується для продажу

на конкурентних засадах (земельних торгах)

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 35,2112 га, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мовчанівської сільської ради Сквирського району Київської області, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), розроблену ДП «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів від 31.08.2017 року, керуючись ст. 10 Земельного кодексу України, ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Відмовити в затвердженні технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 35,2112 га, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мовчанівської сільської ради Сквирського району Київської області, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).

2. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 35,2112 га направити на доопрацювання Головному управлінню Держгеокадастру у Київській області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

 

Голова ради                                    В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 19/3-17-07