Про ініціювання створення на базі Сквирської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування першого рівня Білоцерківського госпітального округу Київської області

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про ініціювання  створення на базі Сквирської ЦРЛ

лікарні інтенсивного лікування першого рівня

Білоцерківського госпітального округу Київської області

 

 

Створення на базі Сквирської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування першого рівня дасть змогу зберегти робочі місця та зберегти весь комплекс медичної допомоги в Сквирському  районі. Про можливість створення на базі Сквирської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування свідчить фінансова підтримка органів місцевої влади, зокрема у 2017 році збільшено видатки на статтю медикаменти, на харчування, покращена матеріально-технічна база у   всіх відділеннях за кошти місцевого бюджету та кошти з          спецрахунку. Позитивним є наявність на території ЦРЛ власної водяної свердловини, котельні, яка переведена на альтернативний вид палива, гуртожитку для молодих спеціалістів, автономного дизельного електрогенератора.

На території ЦРЛ створений центр допомоги учасникам АТО, в перспективі
розглядається питання про створення міжрайонного центру, де буде надаватись не лише психологічна та юридична допомога, а і стаціонарна медична допомога учасникам бойових дій.

Медична допомога в Сквирській ЦРЛ надається в типових будівлях. Стаціонар Сквирської ЦРЛ розрахований на надання допомоги 360 пацієнтам. Окремо функціонують дві хірургічні операційні, одна травматологічна та одна ЛОР операційна.

Поліклінічне відділення знаходиться в типовій 4-х поверховій будівлі, що пройшла модернізацію по програмі енергозбереження.

Крім цього, успішно функціонує та в повній мірі укомплектоване кадрами
акушерсько-гінекологічне відділення, яке розміщене в окремому відремонтованому
приміщенні.

Цілодобово працює лабораторний відділ, рентгендіагностична служба, чергують лікарі приймального відділення, хірурги, реаніматологи, акушер-гінекологи, педіатри, неврологи, терапевти.

На базі Сквирської ЦРЛ працює морг, де проводиться судово-медична експертиза для чотирьох районів Київщини.

         Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів», наказу Міністерства охорони здоров`я України від 20.02.2017 року №165 «Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2017 №194-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Київської області», керуючись ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

                                                В И Р І Ш  И Л А:

 

1. Ініціювати перед Міністерством охорони здоров’я України, Департаментом охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, госпітальною радою  Білоцерківського госпітального округу Київської області створення на базі Сквирської ЦРЛ лікарні інтенсивного лікування першого рівня Білоцерківського госпітального округу Київської області.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на покласти на заступника голови Сквирської районної ради Грищенко О.Г. та постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                           В.В.Гриша

 

 

 

м. Сквира

28 вересня 2017 року

№ 05-17-07