Про заслуховування звіту директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району» про діяльність установи

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про заслуховування звіту директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний

трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району» про діяльність установи

 

 

Заслухавши і обговоривши звіт директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району»  Мандриги О.В., районна рада відзначає, що виконання функцій, покладених на установу, здійснюється у відповідності до Статуту та Положення про порядок надання платних послуг, затверджених рішенням сесії від 24.07.2013 №08-22-06.

Станом на 01 липня 2017 року на зберіганні в архіві знаходиться 13269 справ, фондів зберігання - 74, крайні дати документів 1944-2016 роки.  Фізичний стан облікових документів  задовільний. Заповнення стелажних полиць документами -100%, що свідчить про необхідність збільшення площі, що забезпечить місцем для нових надходжень.

За 2016 рік та перше півріччя 2017 року до установи надійшло 742 запити, видано довідок 642, оформлено актів 79. Довідки видаються у відповідності до норм чинного законодавства (Закони України «Про звернення громадян», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації»).

В архіві створена наступна система обліку: книга обліку надходжень, список фондів, справи фондів,  картки фондів, описи справ, каталоги.

Архівом розпочата робота над створенням електронної бази документообігу, а саме: описи справ - внесено 71 організацію з 74, що нараховує 12374 справи з 13269; іменний каталог – містить 660 карток громадян району; універсальний каталог – 3685 карток; всі необхідні журнали реєстрації,  обліку. Ведеться робота щодо наповнення власного веб-сайту.

Не в повній мірі проводиться інформування населення про діяльність установи. Так останні публікації у Сквирській районній газеті «Вісник Сквирщини» були опубліковані 29.03.2014 №22 та 26.12.2015 №99. У 2016 році до Сквирської районної газети «Вісник Сквирщини» не було подано жодного оголошення щодо діяльності установи та інформації, яка є суспільно важливою.

У відповідності до Положення про порядок надання платних послуг отримані кошти установою спрямовуються на утримання приміщення, зміцнення матеріально-технічної бази, інших послуг в разі непокриття цих витрат за рахунок місцевого бюджету. Так, за власні кошти, отримані за наданням платних послуг, закуплено  вогнегасники, архівні коробки, канцтовари, комп’ютер, принтер. Проводиться їх профілактика, заряджаються картриджі. Щомісяця здійснюється оплата за використану електроенергію та підтримання прибудинкової території.  

В липні 2017 року для потреб архіву надано відремонтоване приміщення першого поверху Сквирської ЦРЛ, юридична адреса: вул. Київська, 12, що сприяло створенню більше комфортних умов праці для працівників та поліпшення обслуговування громадян.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та керуючись п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Звіт директора комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району»  Мандриги О.В. взяти до відома (додається).

2. Визнати роботу комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району»  за звітний період задовільною.

3. Сквирській райдержадміністрації ініціювати розглянути на наступній сесії районної ради питання виділення коштів у сумі 40 тис. грн. для зміцнення матеріально-технічної бази комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району», зокрема облаштування стелажів для зберігання архівних матеріалів.

4. Директору комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району»  і надалі:

4.1. неухильно  дотримуватися   Статуту комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського району»;

4.2.  забезпечити виконання  контракту, укладеного 01.03.2017 року між Сквирською районною радою та директором комунальної установи Сквирської районної ради «Об’єднаний трудовий архів міської та сільських рад Сквирського  району»;

4.3. продовжити роботу подальшого наповнення електронної бази документообігу та ведення веб-сайту архіву;

4.4. забезпечити інформування населення щодо діяльності установи та висвітлення інформації, яка є суспільно важливою, шляхом публікації її у засобах масової інформації;

4.5. активізувати роботу з органами місцевого самоврядування та господарствами щодо співпраці та забезпечення оформлення архівної бази.

5. Про хід виконання цього рішення проінформувати районну раду до 01.01.2018 року.

6.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури.

          

                  

                                                                    .

Голова ради                                  В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

27 липня 2017 року

№ 12-16-07

Звіт директора трудового архіву див.файл