Про затвердження Програми забезпечення заходів, пов’язаних із призовом громадян на військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України на 2017-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

 

Про затвердження Програми забезпечення заходів,

повязаних із призовом громадян на військову

службу за контрактом та військову службу в резерві

до лав Збройних Сил України на 2017-2020 роки

 

 

Розглянувши проект Програми забезпечення заходів, пов’язаних із призовом громадян на військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України на 2017-2020 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 19.05.2017  № 316, з  метою забезпечення заходів, пов’язаних з призовом громадян на військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України, на виконання  Законів  України  „Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України „Про Положення про походження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України” п.17 Воєнної доктрини України, затвердженої Указом Президента України від 05.02.2016 №0301/255, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352-2002-п  «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму забезпечення заходів, пов’язаних із призовом громадян на військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України на 2017-2020 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим  структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на       виконання  заходів, передбачених Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну депутатську  комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

Голова ради                                            В.В.Гриша

 

м. Сквира

25 травня 2017 року

№ 18-14-07

 

Програма  див.файл

Поіменне голосування див.файл