Про внесення змін до Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                       

 

 

Про  внесення змін до Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року

 

 

Розглянувши пропозиції Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року, схвалених розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації № 221 від 06.04.2017 «Про схвалення змін до Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року», враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів,  керуючись статтею  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням сесії Сквирської районної ради № 07-21-06 від 22.04.2013 «Про затвердження  Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року», згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам Сквирської районної державної адміністрації, районному центру зайнятості, підприємствам, установам та організаціям забезпечити виконання заходів Програми зайнятості населення Сквирського району на період до 2017 року з урахуванням змін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Голова ради                                    В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

25 травня 2017 року

№ 16-14-07

 

Зміни до Програми зайнятості населення див.файл

Поіменне голосування див.файл