Про внесення змін до Програми соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про внесення змін до Програми соціального захисту

громадян Сквирського району, які постраждали

внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки

 

 

Розглянувши лист Сквирської райдержадміністрації щодо внесення змін до Програми соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки, схвалені розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 16.05.2017 № 302, відповідно до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” зі змінами, Указу Президента України від 10.11.2006 року №945 “Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” та з метою подальшого вирішення невідкладних питань матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування, організаційно-правового та інформаційного  забезпечення  громадян Сквирського району, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань   соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів та керуючись статтею  43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”,  районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести  зміни до Програми соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки, виклавши розділ  7 Програми в новій редакції (додається).

2. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації забезпечити бюджетними призначеннями видатки на виконання заходів Програми соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

Голова ради                                              В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

25 травня 2017 року

№ 17-14-07

Зміни до Програми див.файл

Поіменне голосування див.файл