Про внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

 

            Враховуючи лист директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району від 07.04.2017 № 93 щодо внесення змін до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, керуючись п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

                                              

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Внести зміни до Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, затвердженого рішенням сесії від 28.04.2016 № 09-07-07, виклавши пункт 7-1 в новій редакції (додається).

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури.

                                              

 

 

 

Голова ради                                       В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

25 травня 2017 року

№ 20-14-07

Поіменне голосування див.файл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                      Додаток

до рішення сесії районної ради
від
25.05.2017 № ____________

 

Голова Сквирської районної ради

_________________  В.В. Гриша

 

 

 

Зміни до Положення про територіальний центр

 соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Сквирського району, затвердженого рішенням

сесії від 28.04.2016 № 09-07-07

 

1. Пункт 7-1  викласти в такій редакції:

 

«У виняткових випадках громадяни, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, можуть звільнятися від плати за надання соціальних послуг в структурних підрозділах територіального центру в разі, коли такі рідні належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку, залежні від психоактивних речовин, алкоголю, перебувають у місцях позбавлення волі тощо. Для цього Сквирська районна рада приймає рішення (або голова районної ради видає розпорядження з подальшим затвердженням його на сесії) про звільнення громадян, що мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, від зазначеної плати. У такому разі видатки, пов’язані із соціальним обслуговуванням (надання соціальних послуг) громадян, передбачаються в кошторисі територіального центру за рахунок додаткових коштів районного бюджету».

 

 

 

 

 

Заступник голови ради                             О.Г. Грищенко