Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про  управління об’єктами майна спільної власності

територіальних громад Сквирського району

 

 

Відповідно до п. 20 ч.1 ст. 43, ст. 60, пункту 10 Розділу V Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад Сквирського району, затвердженого рішенням сесії твід 16.10.2013 № 06-23-06, з метою здійснення ефективного управління нерухомим майном, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сквирського району та враховуючи подання сектору культури Сквирської районної державної адміністрації, подання відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського  району, пропозиції постійних депутатських комісій,  районна  рада

 

                                                                   В И Р І Ш И Л А:

 

1. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації

1.1. Надати дозвіл на передачу в оренду сектору культури Сквирської районної державної адміністрації частини нежитлового приміщення площею 64,9 м.кв. розташованого на ІІ поверсі Дулицького НВО «ЗОШ І-ІІІст. - дитячий садок» за адресою буд. №1 по вул. Шкільній в с. Дулицьке Сквирського району Київської області, для розміщення Дулицької сільської бібліотеки – філії. Згідно п.10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013 №06-23-06 встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення           1 грн.

1.2. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Сквирської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів площею 20,0 м2, розташованого за адресою: м. Сквира, вул. Шевченка, 43, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

1.3. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення НВК «Сквирський ліцей - ЗОШ №3 І-ІІ ступенів» площею 20,0 м2, розташованого за адресою:    м. Сквира, вул. Незалежності, 63, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

1.4. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Оріховецького НВК  площею 126,0 м2, розташованого за адресою: с. Оріховець, вул. Будьонного, 14, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

1.5. Надати дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  площею 43,0 м2, розташованого за адресою:    с. Пищики, вул. Миру, 160 б, для облаштування котельні на альтернативних видах палива.

 

2. Сквирській центральній районній аптеці № 25:

2.1. Надати дозвіл на передачу в оренду Головному територіальному управлінню юстиції у Київській області частини нежитлового приміщення площею 40,5 кв. м, розташованого на першому поверсі за адресою: вул. Соборна, 38 в м. Сквира Київської області для розміщення Сквирської районної державної нотаріальної контори. Згідно п. ,10 «Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад  Сквирського району», затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 16.10.2013  №06-23-06, встановити розмір річної орендної плати за оренду нежитлового приміщення 1грн.

 

3. Про визнання такими, що втратили чинність пункти рішення сесії від 29 жовтня 2014 року № 11/02-32-06.

3.1. Визнати такими, що втратили чинність п.1, п.2, п.3 рішення сесії Сквирської районної ради від 29 жовтня 2014 року №11/02-32-06 «Про управління об’єктами майна спільної власності територіальних громад Сквирського району».

3.2. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації та відділу з питань управління, приватизації та оренди майна спільної власності територіальних громад Сквирського  району забезпечити дотримання вказаних змін.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури Сквирської районної ради.

 

 

 

 

 

Голова ради                                     В.В. Гриша

 

м. Сквира

25 травня 2017 року

№ 11-14-07

Поіменне голосування див.файл