Про укладання контракту з головним лікарем комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги”

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про укладання контракту з головним лікарем

комунального закладу Сквирської районної

ради „Сквирський центр первинної

медико-санітарної допомоги”

 

Враховуючи розпорядження голови Сквирської районної ради від 29.11.2016 № 222  „Про забезпечення рівного доступу кандидатів та прозорої кадрової політики при доборі кандидатури головного лікаря комунального закладу Сквирської районної ради „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги”, рекомендації постійних депутатських комісій Сквирської районної ради, погодження Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, посвідчення №347 про проходження підвищення кваліфікації до диплому №791096 від 13.03.2017 року, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 642 «Про затвердження порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Сквирського району, яке затверджене рішенням Сквирської районної ради  № 06/03-30-06 від 25 червня 2014 року, п. 20 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Призначити Колесник-Гавронську Наталію Володимирівну на посаду головного лікаря  комунального закладу „Сквирський центр первинної медико-санітарної допомоги” з ____________________ 2017 року як таку, що пройшла підвищення кваліфікації за фахом „Організація і управління охороною здоров’я”.

2. Доручити голові Сквирської районної ради укласти контракт з Колесник-Гавронської Н.В.  терміном на 3 (три) роки .

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  регламенту, законності і правопорядку.

          

                  

                                                                    .

Голова ради                                         В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

 25 травня 2017 року

№ 09-14-07

Поіменне голосування див.файл