Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про стан виконання Програми залучення

інвестицій та поліпшення інвестиційного

клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П., районна рада відзначає, що райдержадміністрацією вживались певні зусилля для реалізації Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки. Зокрема, забезпечено зростання виробництва промислової продукції, виконання деяких соціальних програм. Разом з тим основних очікуваних результатів, які передбачались нею, не досягнуто.                  

Зокрема, Програмою планувалось зростання загального обсягу іноземних інвестицій в економіку району, налагодження нових ділових контактів з потенційними інвесторами, підвищення обізнаності міжнародної економічної спільноти стосовно  інвестиційного потенціалу району, подолання безробіття. Проте, ці завдання не були вирішені.  Фінансове забезпечення Програми з районного бюджету райдержадміністрацією не ініціювалось. Джерела інвестування у розвиток  економіки району, передбачені Програмою, не здійснювались.                                                                                                                                       

Внаслідок цього заходи щодо реалізації Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки комплексно не здійснювались.                                                                                                                                     

Відповідно до п.16 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Інформацію начальника відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації Пилюти О.П. „Про стан виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки” взяти до відома.               

2.  Районній державній адміністрації забезпечити реалізацію заходів Програми з метою досягнення результатів, які нею очікувались.                                                                         

3. Про усунення недоліків у реалізації Програми заслухати райдержадміністрацію у жовтні 2017 року.                                                                                                                                     

4 . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

Голова ради                                                В. В. Гриша

м. Сквира

25 травня 2017 року

№ 05-14-07

Довідка райдержадміністрації по Програмі залучення інвестицій див.файл

Поіменне голосування див.файл