Про затвердження районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження районної Програми

«Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки

 

Розглянувши проект районної Програми «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки, схвалений розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 31.01.2017 №50 з метою визначення основних напрямків збалансованого розвитку лісового господарства в районі, спрямованих на посилення екологічних, соціальних та економічних функцій лісів, забезпечення розвитку лісової, рекреаційної та туристичної інфраструктури, здійснення лісогосподарських заходів з урахуванням екологічних, економічних та соціальних особливостей Сквирського району, відповідно до Лісового Кодексу України, Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2007р. №303, якою затвердженні «Правила відтворення лісів»; постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1995р. №555, якою затвердженні «Санітарні правила в лісах України», статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»; враховуючи висновки та пропозиції постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів та керуючись пунктом 16 частиною 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити районну Програму «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, ДП «Білоцерківське лісове господарство» забезпечити виконання заходів, передбачених районною Програмою «Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки.

3. Сквирській райдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування допрацювати Програму щодо:

- земель, які необхідно виділити під заліснення (додаток 4);

- виділення коштів з місцевих бюджетів на придбання садивного матеріалу для озеленення населених пунктів (додаток 6);

- виділення коштів з місцевих бюджетів на фінансування робіт щодо розвитку рекреаційної та туристичної інфраструктури (додаток 7).

4. Сквирській райдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування провести інвентаризацію стану відновлених лісів в межах Сквирського району.

5. ДП «Білоцерківське лісове господарство»:

- в термін до 01 квітня 2017 року допрацювати показники Програми Ліси Сквирщини» на 2017-2021 роки, передбачивши в Програмі перелік заходів на проведення оздоровлення лісового фонду (обробка лісів санітарними засобами, інсектицидами, фунгіцидами, тощо);

- забезпечити тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та узгоджувати в обов’язковому порядку обсяги суцільних санітарних рубок та заплановане щорічне проведення вибіркових санітарних рубок.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних, водних та лісових ресурсів.

 

Голова ради                                             В.В. Гриша

 

м. Сквира

23 лютого 2017 року

№ 05-13-07

 

 

Програма "Ліси Сквирщини" на 2017-2021 роки див.файл

Додатки до Програми "Ліси Сквирщини" на 2017-2021 роки див.файл

Поіменне голосування див.файл