Про затвердження Сквирської районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження районної  цільової соціальної

програми протидії захворюванню на туберкульоз

на 2017-2020 роки

 

Враховуючи подання голови Сквирської райдержадміністрації Галюка В.В. щодо затвердження районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки, схваленої розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 30.01.2017 № 46, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про захист населення від інфекційних хвороб” та рекомендацій постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури, керуючись п.20 ч.1 ст.43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада    

                                                                  

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити  районну цільову соціальну програму протидії  захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки згідно з додатком (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам Сквирської райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Програми.

3. Управлінню фінансів Сквирської райдержадміністрації передбачити кошти на  виконання  заходів, передбачених  Програмою.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури.

 

 

 

 

Голова ради                                                                  В.В.Гриша

 

 

м. Сквира

„23”  лютого 2017 року

№ 09-13-07

Районна цільова соціальна програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-20202 роки  див.файл

Поіменне голосування див.файл