Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

Про затвердження Програми  соціально-економічного

та  культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік        

                                                               

Відповідно до Законів України "Про державне прогнозування та розроб­лення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту держав­ного бюджету", враховуючи пропозиції постійних депутатських комісій, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

            1. Затвердити Програму  соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік.                                                                                                              

  2. Сквирській райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам, міськсільвиконкомам:             

  2.1. Забезпечити безумовне виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2017 рік.                                                                  

  2.2. Вжити заходів щодо надолуження допущенного відставання у виконанні окремих показників розвитку відповідних галузей та сфер діяльності у 2016 році.                                      

  2.3. Забезпечити проведення щоквартального аналізу виконання показників соціально-економічного та культурного розвитку району протягом 2017 року.                                                           2.4. З метою здешевлення цін на продукти харчування продовжити практику проведення ярмаркових заходів з залученням широкого кола місцевих товаровиробників, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, суб'єктів господарювання сфери торгівлі та ресторанного господарства.                                                                                   

3. Заслухати хід виконання Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на  2016-2018 роки у вересні 2017 року.

4. Сквирській райдержадміністрації разом з Оріховецькою, Каленнівською, Мовчанівською сільськими радами забезпечити співфінансування в 2017 році будівництва підвідних газопроводів. Продовжити роботу з Рогізнянською сільською радою щодо поновлення проектно-кошторисної документації на будівництво підвідного газопроводу до    с. Рогізна з подальшим  пошуком джерел його фінансування.

5. Сквирській райдержадміністрації:

5.1. З метою забезпечення стабільного стану перевезення пасажирів на всіх приміських маршрутах:

- в усіх угодах з перевізниками передбачити штрафні санкції за свавільне припинення перевезення пасажирів, зменшення кількості рейсів, а також про попередження таких дій з їх боку за 2 місяці до припинення перевезень;

- підготувати та внести на розгляд чергової сесії районної ради проект Програми «Про пільгове перевезення громадян».

5.2. Продовжити роботу щодо подальшого зміцнення матеріальної бази закладів освіти, охорони здоров’я та культури.

5.3. З метою розвитку туристичної галузі району реорганізувати сектор культури у сектор культури і туризму.

6. З метою забезпечення провідних галузей економіки району кваліфікованими кадрами заслухати на сесії районної ради питання „Про стан професійної освіти в районі”.

7. Рішення  разом з додатками опублікувати в районній газеті «Вісник Сквирщини».         

8.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну депутатську комісію  з  питань соціально-економічного розвитку району, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

Голова ради                                                      В.В. Гриша

 

м. Сквира

від 23 лютого 2017 року

№ 04-13-07

 

Програма соіціально-економічного розвитку Сквирського району на 2017 рік див.файл

Поіменне голосування див.файл