Про заслуховування звіту директора комунальної установи - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району про діяльність центру

СКВИРСЬКА РАЙОННА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 

Про заслуховування звіту директора комунальної установи - Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Сквирського району про діяльність центру.

 

 

Заслухавши і обговоривши звіт директора комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району Радчук С.П. районна рада відзначає, що виконання функцій, покладених на центр, здійснюється у відповідності до Положення  про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського  району, затвердженого рішенням сесії від 28.04.2016 №09-07-07.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району діє три структурних підрозділи:

-  відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в   с. Горобіївка ;

- відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в  с. Самгородок .

Соціальні робітники відвідують своїх підопічних від 2 разів на тиждень та надають їм послуги відповідно до укладених договорів. Відділенням  забезпечено безоплатне обслуговування  громадян,  які не мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Cкарги від підопічних щодо якості обслуговування не надходили, що підтверджується відповідними довідками, які були надані кожною територіальною громадою району. При опитуванні осіб, які отримують послуги від соціальних працівників було підтверджено, що умови договору, який підписується між підопічним та соціальним працівником, виконуються в повній мірі, скарги на роботу відсутні (анкети додаються) 

    Соціальними працівниками та соціальними робітниками всім підопічним проведено  обстеження матеріально-побутових умов, підготовку їх до опалювального сезону, надану допомогу в оформленні субсидій та пільг. Соціальними працівниками було здійснено перевірки якості надання соціальних послуг 713 особам, які перебувають на обліку, організовано та проведено медичний огляд.

У  відділеннях стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на 50 ліжко-місць станом на 01.01.2017 року  мешкає 43 одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, з них на бюджетному утриманні 39 осіб, на платному – 4 особи, 18 підопічних мають втрачену рухому активність (лежачі). З початку року в установі перебувало  62  особи, з яких -  19  вибуло (16 -  померло, 3 – домашня відпустка).

Мешканців відділень обслуговує персонал в кількості 24 особи.  Проживаючі забезпечені 4-х разовим харчуванням, твердим та м’яким інвентарем, медикаментами. У щоденному меню  свіжі та якісні м’ясні і молочні продукти, овочі.  Вартість утримання підопічного на місяць в звітному періоді  становила 3,5 тис. Гривень.

Враховуючи пропозиції постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та соціальної інфраструктури та керуючись п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Звіт директора комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району Радчук С.П. взяти до відома (додається).

2. Визнати роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району за звітний період задовільною.

3. Директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району і надалі:

3.1. неухильно  дотримуватися   Положення   про  територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району;

3.2.  забезпечити виконання  контракту, укладеного 24.05.2016 року між Сквирською районною радою та директором комунальної установи - Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району;

3.3. продовжити роботу щодо запровадження державних стандартів соціальних послуг, інноваційних форм і методів соціального обслуговування мешканців району, звернувши особливу увагу на учасників АТО та членів їх сімей;

3.4. зміцнити матеріально-технічну базу відділень стаціонарного догляду, провести  косметичний ремонт палат;

3.5. замінити вікна на енергозберігаючі у відділенні стаціонарного догляду  с. Горобіївка;

3.6. очистити  системи опалення в відділенні стаціонарного догляду с. Самгородок;

3.7. активізувати роботу з органами місцевого самоврядування, громадськими, волонтерськими  організаціями та благодійними фондами щодо співпраці, отримання гуманітарної допомоги.

4. Про хід виконання цього рішення проінформувати районну раду до 01.12.2017 року.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань  комунальної власності та соціальної інфраструктури.

          

                  

                                                                    .

Голова ради                                                                   В.В. Гриша

 

м. Сквира

 

23 лютого  2017 року

№ 14-13-07

 

Звіт директора Територіального центру соціального обслуговування  Сквирського району  див.файл

Поіменне голосування див.файл